voip98

voip98

توضیحات

امروزه با توسعه تکنولوژی و افزایش ارتباطات ایجاب می کند تا مکالمات به سرعت، آسان، ارزان و تحت مدیریت کامل مسئول IT آن سازمان باشد. بنابراین چندین سال است که تکنولوژی با نام ویپ به جهان معرفی شده است.

شرکت نسیم ارتباطات هزاره سوم با نام تجاری ویپ 98 با هدف ارائه خدمات ارتباطاتی نوین شروع به فعالیت نمود و در همین راستا خدماتی از قبیل راه اندازی و پشتیبانی ویپ سرور، توسعه و تولید بسترهای ارتباطی، فروش تجهیزات ویپ را در کارنامه خود دارد.
این خدمات برای کلیه شرکت ها، سازمان ها، ادارات و هر ارگانی که در ارتباطات خود، مدیریت، کیفیت، هزینه را امری ضروری می داند، قابل استفاده می باشد.

با یاری خداوند متعال در حال حاضر با توجه به کیفیت سرویس های ارائه شده از سوی شرکت به مشترکین در طی این سال ها این شرکت در زمینه ویپ جزو برترین شرکت ها در ایران می باشد. ویپ 98 هم اکنون با بیش از چند صد مشترک فعال اعم از اشخاص حقیقی، حقوقی، سازمانها و نهاد ها و تجربه چندین ساله آماده ارائه سایر خدمات در زمینه فناوری اطلاعات می باشد.

ویپ 98 به عنوان برند خدمات مبتنی بر ویپ شرکت نسیم ارتباطات هزاره سوم با هدف ارائه خدمات ویپ و تلفن اینترنتی آغاز به کار کرد.

نود و هشت پیش شماره مخابراتی ایران می باشد و در حقیقت ویپ نود و هشت به معنای ویپ در ایران می باشد.

جزئیات

مشتری : شرکت نسیسم ارتباطات هزاره سوم

وبسایت : وب سایت voip98