ساعیان ارتباط

saeeyanF

توضیحات

saeeyanE

شرکت ساعيان ارتباط نماینده انحصاری سنگوما ، اپن وکس ، یستار ، ایسین فعاليت خود را در زمينه توليد تجهيزات ویپ و مخابراتی  با اتکا به نيروهای فنی داخلی آغاز نمود. مؤسسين اين شرکت با چندين سال سابقه در طراحی و پياده‌سازی سيستمهای مخابراتی بلادرنگ توانستند در مدت زمانی کوتاه محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی را به بازار عرضه نمايند. محصولات اين شرکت بطور عمده در زمينه سوئيچينگ بوده و بـطـور خـاص متـمـرکـز بـر سـوئـيـچـهـای VoIP اسـت که با همـکـاری شـرکـت Sangoma technologies کشور کانادا طراحی و توليد شده‌اند. شرکت فوق که از سال 1980 در زمينه محصولات مخابراتی فعاليت می‌نمايد، شرکت ساعيان ارتباط را به عنوان نمایندگی انحصاری فنی و تجاری خود در ايران انتخاب نموده و محصولات خود را از اين طريق به مشتريان ايرانی عرضه می‌نمايد.

شرکت ساعيان ارتباط با اتکا به نيروهای فنی خود، توانسته است محصولاتی با ارزش مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی به بازار عرضه نمايد. محصولات اين شرکت عموماً مبتنی بر تکنولوژی‌های جديد از جمله VoIP و وب، طراحی و پياده‌سازی شده‌اند، که از آن جمله می‌توان موارد زیر را نام برد:

(NG-IPCC) مرکز تماس چند کاناله

(NG-IPPBX) مرکز تلفن مبتنی بر IP

(NG-IVRX) سیستمهای اطلاع رسانی و پیام رسان

شرکت ساعیان ارتباط با کادری متخصص و مجرب و سالها تجربه موفق، تجهیزات و راه حلهای VoIP را با مناسب‌ترین قیمت، همراه با مشاوره و پشتیبانی حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

کارتهای تلفنی آنالوگ، GSM و دیجیتال و گیتوی (IP gateway) های آنالوگ و دیجیتال حرفه‌ای Sangoma (نماینده انحصاری ایران)
کارتهای تلفنی آنالوگ، GSM و دیجیتال OpenVox (نماینده انحصاری ایران)
مراکز تلفن تحت شبکه (IP PBX) آنالوگ و دیجیتال Yeastar (نماینده انحصاری ایران)
تلفنهای تحت شبکه (IP Phone) در انواع متنوع  و مقرون به صرفه کارمندی، منشی مدیریتی Escene (نماینده انحصاری ایران)
تلفنهای تحت شبکه (IP Phone) در انواع متنوع کارمندی، منشی مدیریتی و تصویری  Grandstream (نماینده رسمی ایران)