فارسی ویپ

farsivoip

توضیحات

farsivoiplogo

فروشگاه اینترنتی فارسی ویپ به عنوان عضوی از شرکت عصر گویش پرداز با هدف ارائه خدمات ویپ و تلفن اینترنتی و تجهیزات آن‌ها شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه با هدف راه‌اندازی راه‌کارهای ویپ مبتنی بر شبکه سعی بر آن داشته تا بتواند نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌ها را در خصوص کاهش هزینه‌های راه‌اندازی و برقراری تماس را برآورده کرده و با دارا بودن کادری مجرب بتواند در امر مشاوره و پشتیبانی فنی یاری‌رسان مشتریان محترم این مجموعه باشد.

عصرگويش پرداز نخستين و تنها شركت ايرانی فعال در زمينه هوش مصنوعی و پردازش سيگنال گفتار بوده كه عمده محصولات و خدمات ارائه شده توسط اين شرکت برای نخستين بار در کشور و به صورت حرفه‌ای در زمينه‌های پردازش و تشخيص گفتار بوده است. اين شرکت با پشتوانه فنی گروهی از متخصصان کشور از دانشگاه صنعتی شريف تأسيس شد که سابقه و تجربه پژوهشی آنها در زمينه‌های مرتبط با پردازش سيگنال به چندين سال قبل از شروع رسمی فعاليت شرکت برمی‌گردد.

فارسی‌ویپ

در این راستا مجموعه فروشگاهی FarsiVoip با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص، متعهد و با تجربه با هدف ارائه مشاوره و راهکار، فروش، نصب و راه‌‌اندازی و پشتیبانی فنی و تخصصی خدمات voip و تجهیزات آنها شروع به فعالیت نموده است. هدف‌های عالی و متعالی در رسیدن به جایگاهی والا در سطح کشور در جهت ارائه خدماتی متفاوت در زمینه مشاوره فنی و ارائه راهکارها و طرح‌های جامع، شیوه‌های نوین فروش و پشتیبانی به معنای واقعی و گارانتی واقعی محصولات عرضه شده توسط این شرکت، این شرکت رابر آن داشته تا با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای خود گام در این وادی نهد .

خدمات فروشگاه FarsiVoip منحصر به فروش تجهیزات ویپ نیست و از بدو تأسیس اساس کار این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب و جامع (Total solution) برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه‌داشتن آنها است. مهندسی فروش و ارائه‌ی راهکار مطلوب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم‌ترین ویژگی خدمات FarsiVoip است. کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز، همیشه در کنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها هستند.

این کارشناسان بر این باورند که راهنمایی صحیح مشتری هرچند که ممکن است حتی به ظاهر منجر به عدم خرید محصول از شرکت در مقطع فعلی بشود سبب رضایت و جلب مشتری در آینده و اعتماد آنها به شرکت خواهد شد که این بزرگ‌ترین سرمایه و عامل برای موفقیت در درازمدت و پابرجا بودن شرکت است. این شرکت در نظر دارد با رقابتی سالم و اصولی با شرکت‌های همکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان وشناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب‌سازی خدمات براساس این نیازها، رنگ تازه‌ای به ماهیت فعالیت‌های شبکه‌ای در بازارهای داخلی کشور بخشد .

فروشگاه اینترنتی FarsiVoip با اجرای سیاست‌های جدید در بازار سعی بر آن دارد که کالاهایی با هزینه پائین و کیفیتی مطلوب را به مخاطبان ارائه دهد ودر راستای گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک در کشور و همچنین ارائه محصولات Speedytel و با تنها گارانتی رسمی این محصولات در ایرانو با بهره‌گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه تلفن‌های تحت شبکه و خدمات پس از فروش با رعایت استانداردهای جهانی در بستری امن بر طبق نیاز و سلیقه ایرانیان فعالیت می‌نماید.

هدف و امید اصلی ما در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال مصرف‌کنندگان جهت دریافت مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای کاربردی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف‌کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی‌ها و کاربری آنها آشنا نماییم ودر این امر آنان را یاری رسانیم .